Sklep www.okucia.sklep.pl wkrótce otwarty!

Odpowiadając na potrzebę wielu z naszych cennych klientów, przygotowujemy w najbliższej przyszłości otwarcie sklepu internetowego i stacjonarnego z okucimi okiennymi i drzwiowymi. Nasze wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie okien i drzwi pozwoli nam przekazywać naszym Klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązania w zakresie wykończenia w stolarce okiennej i drzwiowej.

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, służymy rzetelną odpowiedzią i podpowiemy w doborze najidealniejszych produktów, dopasowanych do Państwa potrzeb.

W sklepie internetowym www.okucia.sklep.pl firmy Jack Plast będziemy oferować szerokie spektrum akcesoriów do okien i drzwi: zamki, zawiasy, wszelkie okucia, okucia obwiedniowe, klapki, uszczelki, nawiewniki, okapniki, itp. Oferujemy również specjalistyczne środki, ułatwiające utrzymywanie elementów wyposażenia w dobrym stanie przez długi czas: lakiery, wodne lakiery renowacyjne, kleje piankowe do schodów i parapetów, primery w aerozolu do taśm okiennych, narzędzia, materiały do montażu to tylko część propozycji. Zapraszamy!